יש האומרים שכדי שפרויקט פינוי בינוי יהיה מוצלח, הכוכבים צריכים להסתדר נכון.
אנו אומרים שניהול מקצועי, יכול לסדר נכון את הכוכבים

אבני היסוד שלנו

"אנו מבינים שבכדי לבנות בתים בהם מתגוררים אנשים מאושרים, עלינו להסתכל על הלקוחות שלנו בצורה שונה ומותאמת להתחדשות העירונית. הלקוחות שלנו היו שם לפנינו, ואנחנו כאן בזכותם ובשבילם. ראיית הלקוח במרכז העשייה צריכה להיות מיושמת הלכה למעשה ולא רק כסיסמה. כפועל יוצא, מנוהלת ופועלת חברתנו בהתאם לחזון זה".

איכות בניה מתקדמת

שירות אישי

חווית לקוח

יעילות ביצועית

אמינות

נעים מאוד

המשאב העיקרי של חברת My URBAN הוא - אנשים!

לצד קידום הפרויקט אל מול הוועדות, העיריות וגורמי החוץ וההכרח בהיתכנות כלכלית ותכנונית, הגורם האנושי הוא החשוב ביותר. התחדשות עירונית היא לא רק בטון וברזל, לא רק דירה חדשה, אלא אופק חדש לבעלי הדירות המאפשר לקבל את הטוב ביותר במהלך חשוב ומורכב ביותר – הדרך לדירה החדשה!

בחזית עומד מר מאיר סרוסי, יליד 1953 , חבר העיר אשקלון, הפועל כבר שנים רבות לקידום העסקים בעיר וטיפוח הקהילה בה. מר סרוסי הינו המייסד יו'ר בחברת אלמור חשמל בע״מ, חברת ציבורית הנסחרת בבורסה בתל אביב, ושוויה מוערך בכ 450- מיליון ש"ח. החברה מנהלת פרויקטים ענקיים בתחום האלקטרוני – מכני, ולאחרונה גם פרויקטים בבנייה האזרחית והאנרגיות המתחדשות.

בנוסף, מר סרוסי מחזיק במספר חברות בנייה בארץ ובחו"ל, בעלות ניסיון עשיר בייזום וניהול פרויקטים מגוונים במקצועיות ובאיכות ללא פשרות ושותפות בהקמת פרויקטים מהמובילים בענף כגון: 500 יח״ד בעפולה ורמת ישי, בניין משרדים ומסחר ״בית משה״, המשתרע על שטח של כ 6500- מ״ר באשקלון מול קריית הממשלה; פרויקט פארק אלון באשקלון הכולל 10 בניינים הכולל 360 יח״ד; בניין מגורים יוקרתי ברחוב ג׳ורג אליוט בתל אביב; בניין ברחוב מאז״ה פינת יהודה הלוי בתל אביב במסגרת תכנית לשימור אחד הבניינים היפים בתל אביב, מרכזים לוגיסטיים בשטח של כ 15,000- מ״ר ועוד עשרות פרויקטים, לרבות פרויקטים בחו"ל.

לצידו של מר סרוסי עומדת נבחרת יזמים ומנהלים עם ידע עצום וניסיון עשיר בניהול ובהובלת פרויקטים מורכבים, אשר יהפכו את הדרך לדירה החדשה שלכם למקצועית ביותר על מנת להביא לפרויקט את הערך המקסימלי, תוך הובלת תהליכי עבודה מוסדרים מול ממשקים פנימיים וחיצוניים, סיוע בקבלת החלטות משותפות בצורה אפקטיבית וחכמה, כל זאת תוך שקיפות ומתן יחס אישי ואוזן קשבת לאורך תהליך כולו.

תהליכי התחדשות עירונית

המלצה על קידום התכנית בוועדה המקומית

הכרזה מקדמית למתחם התחדשות עירונית

המלצת הוועדה המקומית להפקדת התכנית לוועדה המחוזית

קליטת התכנית ופרסום להתנגדויות

פרסום תב"ע למתן תוקף ברשומות

קידום היתרי בניה

התארגנות לקראת פינוי ומעבר לדירות שכורות

התחלת בניה

פרוייקטים נבחרים

01

מגורים

02

התחדשות עירונית

03

מסחר, תעשייה ומשרדים

אדריכלי הפרויקט

אנו מתמחים בתכנון של מבני מגורים ומשרדים, כמו גם מבני ציבור ברחבי הארץ, תוך התאמה לתוכן הפרויקט, לרצונות הלקוח ולנתוני המגרש.
אנו בוחנים את תוכן הפרויקט על בסיס רצונות הלקוח, המשתמש והסביבה, ובאמצעותם מתרגמים את התוכן לתכנון אדריכלי.
התכנון מתחיל בבחינת הקונטקסט הרחב של הפרויקט. בחינה זו נעשית דרך היכרות עם האתר, המאפיינים הייחודיים לו ותרבות המחייה בו.
בחלק מן הפרויקטים אנו מגדילים ומעמיקים את המחקר מתוך כוונה להעשיר ולפתח את התכנון ואת הדיון האדריכלי סביבו באמצעות מיפוי התוכן והערכים הרצויים.

צרו קשר

נייד: 050-1234567

כתובת: הקישון 22, תל אביב

מייל: [email protected]